Od momentu powstania Bodegas Santa Rufina wszystkie związane z nią osoby wiedziały, że chcą stworzyć wyjątkową winnicę i niepowtarzalne wina.

Winnica to przedsięwzięcie wielopokoleniowe i aby zobaczyć pierwsze efekty pracy trzeba umieć być wytrwałym i cierpliwie czekać. Od momentu zawiązania się winnego grona na krzewie vitis vinifera do wypicia pierwszego łyka powstałego z niego wina czasem musi minąć przeszło 5 lat, bo przecież o to właśnie chodzi w tradycyjnym, zaangażowanym winiarstwie. Ilość, masa i natychmiastowy wynik nigdy nie były dla nas sposobem na prowadzenie winnicy. Postawiliśmy na tradycyjne metody produkcji, ręczny zbiór, dębowe beczki i oczekiwanie na cud natury jakim jest proces przeistaczania się winnych gron w sławny trunek. Praca, cierpliwość i miłość do tego, co robimy są bezsprzecznie naszą dewizą.Widząc wyniki naszych wysiłków odważyliśmy się pokazać całemu światu wina powstające w Bodegas Santa Rufina. Stany Zjednoczone, Brazylia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Estonia, Polska to kraje, w których zagościła marka Viña Rufina i przekonaliśmy się o jej sile i jakości.

Chcemy rosnąć i rozwijać się razem z sympatykami naszych win, którzy stają się bardziej przyjaciółmi niż klientami, dlatego też zapraszamy do naszych sklepów w Warszawie i w Krakowie. Tylko tutaj, zupełnie inaczej niż w pozostałych sklepach winiarskich, oferujemy markowe wina pochodzące wyłącznie z Bodegas Santa Rufina, możliwość ich spróbowania oraz fachową i życzliwą obsługę.

Odwiedź Hiszpanię nie wyjeżdżając z Polski. Usiądź z lampką wina z Bodegas Santa Rufina i zachwyć się razem z nami. Przecież robimy je dla Ciebie.